| iuliasilvia a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat ii spune unei fete,, Te doresc "?

Răspuns Câştigător
| Allex7 a răspuns:

Cel mai simplu raspuns este: El iti spune.Iti arata.Si tu simti. In realitate este putin mai confuz... De exemplu, te poti intalni cu un barbat care evita sa spuna „Te iubesc" pentru ca il face sa se simta ciudat, incomod, uneori ii este chiar frica de acest gand si alege TE DORESC, eu sper ca te-am ajutat la revedere!

15 răspunsuri:
| Sara1997 a răspuns:

Pai poate avea mai multe sensuri in gen te doresc(sa fac sex cu tine) sau te doresc in sens ca vrea sa fi cu el.De cele mai mult eori prima varianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te doresc= vreau sa fac sex cu tine.Stiu ca nu pare si ca te aburesc cu chestii legate de dragoste, dar chiar vreau sa fac sex cu tine.Asta in varianta cenzurata...p-aia necenzurata nu pot s-o spun aicihee hee

| larrii a răspuns:

Ori ca vrea sa fie cu tine, ori ca vrea doar sa faca. prostii.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să se culce cu tine.
Pa, pa.

| Afdsa a răspuns:

Cred că îţi răspunde categoria.

| Gabriella24 a răspuns:

Buna. vrea sa te ****

| butterfly27 a răspuns:

Adica ca o doreste la pathappy vrea sa faca dragoste cu ea, pupici

| Heather2001 a răspuns:

Ca vrea sa faceti sex

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Scurt si la obiect, ca de altfel, toate raspunsurile tale. Si seci!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru MonkeyBoss):

Bună.
Măcar te simți și tu băgat în seamă!
Pa, pa.

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Exact! Si nu de oricine, ci de un expert. laughing P.S. Ador raspunsurile tale. Formulate mereu, dupa acelasi tipar. Cred ca nu sunt prima (si nici ultima) persoana care iti spune asta. Nu te-ai plictisit? O seara faina si spor!batting eyelashes

| Onn3 a răspuns:

Are mai multe sensuri, omonim de omonim acum mai stam sa ne gandim la ce a vrut sa zica ce mai conteaza el te doreste, e nebun

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns (pentru MonkeyBoss):

Bună din nou.
Ești pe listă, așteaptă la rând!
Pa, pa.

| MonkeyBoss a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Ma intreb daca cineva ar putea avea pretentii laughing Ok, las-o asa... Noapte buna!

NOname
| NOname a răspuns:

Ce înseamnă? Că se simte atras de ea fizic (și nu numai) și că poate să facă cu el ce vrea, pentru că prea puțin mai gândește cu capul și ar face aproape orice pentru ea. E valabil și viceversa.