| maria_6679 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat isi face laba?

120 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E excitant ah ah ah ah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dauneaza un ****...laba e sanatoasa baieti asa ca hai cu laba in forza

| alexmihai1993mmm a răspuns (pentru anonim_4396):

E sanatoasa in capu ala al tau de guma... laughing) Sa vezi cand iti va tremura mana de o sa zici ca ai parkinson ...sa vezi ce sanatoasa va fi atunci laughing)
Lasa masturbarea si mai pune mana pe carte ca esti batalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi apuca puta si si-o freaca pana cand iese o zeama alba numita penis.nu dauneaza. daca nu faci in exces. e placut.shy degetzica la fete cred ca e mistowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simulezi actu sexual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te spermeaza pe tine pe gurita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce inseamna cand un baiat face laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu:cand esti trist... dai una mica thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum iti faci o laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa fac laba des

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O freci pana ti se ia pielea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un baiat isi face laba pentru a se exscita si ai creste penisul mai mare cu cat face laba cu atat i creste penisul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii sare sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna a-si elibera hormonu clocit deja in oua...rau nu are cum sa faca...ar fi culmea mai copii laughing de ce mai avem atunci hormonii astia asa multi in noi--sa ne jucam cu ei de'a eliberarea prin singura gura de "scapare" laughing-indiferent cum, cu cine sau singur, orgasmul e doar unul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa traga la tinta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sperma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o face ca sa se simta si el bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria sa-ti spun tot ce inseamna laba este o senzatie de nevoie de sex pe care nu o poti impartasi cu nimeni si te vezi singur in fata unui calculator si cu o mana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand un baiat face laba uita ca nu are pe cineva langa el sa faca sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nici nu mai stiu pe cine sa cred mah ori fac ori nu laba ce dracul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e masturbeaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand un baiat isi face laba insemna ca vrea sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ii place ce esti asa proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati face laba e o prostie cei care si-o fac sunt disperati sa faca sex dar nau cu cine asa ca isi fac laba.IDIOTI rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E placut pentru un baiat si nu dauneaza grav sanatati cu zic altii laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se simte bine laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gandeste la o anume fata, isi inchipuie ca o seduce si usor usor ajunge sa aceasta metoda, baiatu fiind poate prea excitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vr sa-mi faca o laba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iese o zeama alba numita penis laughingrolling on the floor)))) mamaaa ce raspuns.
Cand face laba inseamna ca vrea sa te f**a dar cum tu nu esti langa el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga darrio2007, tie ti-a daunat laba rau de tot, daca vorbesti asemenea prostii cat tine de mari.