| AnaysCosmaSingerActrees a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat se uita la sanii tai? El se uita la mine cand zicea ceva si cand ziceam eu el se uita la sanii mei... oricum nu vreau sa ma laud dar am sanii foarte mari...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca intr-adevar are ce sa priveasca si sa admire la cei 12 ani ai tai. happy

13 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Probabil ca se intreba cat de fain ar fi sa isi bage fata intre ei si sa le simta caldura si moliciunea parfumata.
Fata draga, pune maina si citeste si invata, devino o fiinta spirituala si partenera si de dialog interesanta, altfel o sa risti sa fi dorita doar carnal, preponderent pentru sanii tai mari, si ar fi pacat.
Iar alta mare dorinta masculina este sa se faca sex intre sani, e o senzatie cu totul aparte.
Daca, pe spate fiind intinsa, apleci apoi putin capul, il si poti gusta, si intensifici senzatiile. Poate si termina asa. Pe fata ta, pe sani, pe gat sau unde il dirijezi tu. Gustul clasic e oarecum de albus de ou. Dar poate diferi mult, de la un tip carnivor la unul vegetarian.

| whatevernvm a răspuns:

Vrea sa ii taie si sa ii faca sarmale

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru ca sanii tai sunt mai interesanti ca fata tawinking

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Înseamnă că te place, ai sîni frumoși. Ce vârstă ai? Multumesc

| Kaℓi a răspuns:

Tu ce crezi ca inseamna? asa, dupa mintea ta... ce ar putea fi?

| Drimmero a răspuns:

Inseamna ca se uita prin adancul tau si vrea sa-ti vada inteligenta, parerea mea/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Da,asa zic si eu.Privea inlauntrul fiintei ei, sa o vada pe ea, asa pura si neprihanita.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar asa, privitul in interiorul fetei e cel mai captivant!

| Sofer a răspuns:

Cum sa rezisti tentatiei sa privesti cu ochii mari sanii.

| h3r a răspuns:

Măi, măi.

| WaterDrop a răspuns:

Aaa, um, era hipnotizat. Inseamna ca vrea sa-i atinga sau poate doar ii era pofta de pepenasi si se gandea la asta.

| Lucaefericit a răspuns:

Inseamna doar ca ii plac sanii tai... :\

| beerbong a răspuns:

Trimite-ne o poza si o sa iti dam un raspuns sincer laughing))