| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat vorbesc cu tine pe mess foarte dragut dar cand e de fata cu prietenii lui da mereu in mine iar cand spun prietenii lui ca ne placem el nu spune absolut nimic saddau funda va rog raspununs...crying

Răspuns Câştigător
| deea133a a răspuns:

Iti spun eu ce inseamna...acest baiat sigur te place dar nu stie cum sa-ti arate el pe mess vorbeste frumos pentru ca acolo doar scrie in schimb fata in fata nu mai are acelasi curaj iar de dat in tine da pentru ca nu vrea cumva sa arate ca te place iar prin asta el crede ca ascunde lucrul acesta...si cand toti zic ca va placeti si el tace deja trbuia sa'i dai seama singura ca te place

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O,sunt multi baieti asa!
In fata prietenilor,face pe durul si pe insensibilul ca sa nu ofere prilejul sa fie luat in ras si prefera sa tina numai pentru el,ceea ce e in inima lui!
Atat timp cat tie iti vorbeste frumos,cand sunteti doar voi doi,lasa-l sa-si faca numarul in fata prietenilor asa cum crede el de cuviinta.E un fel de a se proteja si pe el si relatia voastra de glumele si ironiile celorlalti,care in mod sigur nu o pot intelege!
Asa ca, stai linistita, baiatul te place intr-adevar!

| LeontinAndrei a răspuns:

Exista mai multe posibilitati. Poate el te place insa nu vrea sa faca public acest lucru, ceea ce ar acoperi toate lucrurile mentionate de tine. Poate el nu este interesat de tine cu adevarat, motiv pentru care nu spune nimic atunci cand spui tu ca va placeti, dar si faptul ca te loveste. Sunt multe variante. Oricum, ceea ce ti-ar recomanda ar fi sa porti o discutie cu el la modul cel mai serios. Intreaba-l de ce se comporta asa si ce vrea de fapt de la tine.

| LyviaDb a răspuns:

Ii este rusine sa spuna ca te place.sa recunoasca. Poate ca ii place sa vorbeasca cu tine pe mess, iar de fata cu prietenii lui ii este rusine sa accepte asta, nu vrea ca ei sa creada ca ar putea fi ceva intre voi si face orice ca sa le demonstreze asta.

| MadutzaTzZA a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie pe mess suntem iubiti si afara doar prieteni thinking

| 5Dreams5Wish5Mh a răspuns:

Inseamna ca e un mitocan happy