| 123456789123456 a întrebat:

Ce inseamna cand visezi un baiat zile consecutive?

10 răspunsuri:
| Calinuz a răspuns:

ESti indragostittaa. il placi mult. nu poti sa-ti iei gandul de la el. se inampla tongue

Răspuns utilizator avertizat
| December a răspuns:

Inseamna ca ai facut o obsesie pentru el.

| Fulbaster a răspuns:

Inseamna ca il iubesti cu adevarat!

| Swal a răspuns:

Un vis nu semnifica nimic..numai asculta la idioti, iar faptul ca-l visezi reprezinta doar faptul ca te cam gandesti la el...ori tot timpul ori inainte sa dormi thinking

| mickidutza a răspuns:

Poate esti indragostitawinking

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai poate te gandesti mult la el pentru ca il placi sau poate iai facut ceva si nu poti sa iti iei gandul de la ce iai facut sau poate veri sa zici ceva si nu poti sa te gandesti la altceva.

| lavinutsa a răspuns:

Obsesie

| 3Cata3 a răspuns:

Inseamna ca il iubesti pentru ca mereu iti sta capul la el happy

| tiranul a răspuns:

Ca il ai in cap tot timpul