| PaPsHiKa a întrebat:

Ce Inseamna Cind baiatuL ii pune Mina la o Fata Pe Fund >?

Răspuns Câştigător
| numedeutilizator a răspuns:

Ca ii place de ea happy

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii place curul ei si de aia il atinge, se mai gandeste si la sex.

| Klepto a răspuns:

Incearca sa-i faca un control la prostata.

| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic, vrea sa arate ca e smecher

| VacutzaRoscata a răspuns:

Mai multe motive : o place,are fund frumos,are chef de sex, vrea sa iti atraga atentia, etc

| MajorAsshole a răspuns:

Inseamna ca tu ai vreo 13-14 ani si el vreo 11-12, ia zi, am dreptate, sau nu? big grin

| jolidon a răspuns:

Inseamna ca o pipaie

| QuizMaster a răspuns:

Ca ii place fata si curu ei, si ca ar vrea sa fie cu ea si fata sa poarte doar chiloti tanga

| Aly_2611 a răspuns:

Intrebare ciudata pai ce s ainsemne daca esti frumusica si ai forme poate nu stiu vrea sa te pipaie,unii fac asta doar pentru ca au vazut la altii, altii pentru ca vor ceva nume, unii doresc acelasi lucru...ai in jur de 11 ani nu-i asa? rolling on the floor

| eliza_4776 a răspuns:

Ce raspuns idiot a dat LUDU straight face numai raspundeti frate aasa ca va faceti de ras dq.nu aveti hazstraight face

| AmphetamineGirl a răspuns:

Ca vrea s-o fu** laughing

| HappyCandy a răspuns:

Inseamna ca baiatu e prost, nimic altceva.

| DxQ a răspuns:

Ca vrea sa vada daca e fata buna. smug

| MihayxD a răspuns:

Pervers sexual laughing

| xlmpq a răspuns:

Ca ii place, si zi ca tie nu t-ar place sa-ti puna un baiat mana pe fund? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrea sa-si faca mana de cacatul din curu tau.

Răspuns utilizator avertizat