| Maria1927 a întrebat:

Ce inseamna daca baiatul ii pune mina la fund sau san la o fata?

13 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

O B S E D A T! sau nerabdator, nu se poate abtine. Sau nesimtit poate? thinking oricum, nu e frumos. Si cine isi respecta iubita nu o face, cine nu sa mearga pe centura! Evident, ma refer asa la vrajeala, ca, cand te culci cu o fata e normal sa o mangai. big grin

| DNSK a răspuns:

Copilarie, proasta crestere, numai laude de astea

| valentinamarinamary a răspuns:

SIMPLU: ca e un Mitocan!laughing

| h3r a răspuns:

Despre el, prefer sa nu comentez.
Insa despre ea, puistoaica naiva sau tarfulita.

| Ella3133 a răspuns:

Ori te place si vrea sa iti atraga atentia
ori pur si simplu e nesimtit straight face

| lungudragos a răspuns:

E buna tipa

| Tiu_Marius_1993 a răspuns:

Inseamna ca ii place de fata aia si ca ar vrea sa eu traga unpic.

| Stavros a răspuns:

Il mananca rau straight face

| Scarpinici a răspuns:

Cred ca te poate ajuta ceea ce am scris eu aici, iar daca crezi na nu ai inteles postezi aici sau imi dai mesaj. Ma pricep bine la chestiile astea
http://www.tpu.ro/......aud-niste/

| allysweet98 a răspuns:

Pai poate o place pe fata respectiva sau vrea o aventura cu ea sau daca la baiat nu ii place de ea dar stie ca la fata ii place de el poate vrea sa o necajasca incat sa creada ca ii place de ea

| dragutzakiss99 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca o place poate vrea doar sa se joace cu ea sau sa ii atraga atentia adica eu am vreo 4 baieti in clasa care imi pun mereu mana pe fund si pe sani si ma iau in brate dar nu ma iau la cearta cu ei eu cred ca doar se joaca

| MissFosforescenta a răspuns:

Poi e obsedat am patit exact ca tine! Dar copilul acela imi trimite declaratii de dragoste pe mess?thinking Creca trebuie sa aveti o discutie!

| Alx_Alexandru_1997 a răspuns:

Nu inseamna ca e nesimtit... Inseamna ca poate ii place de fata aia sau, pur si simplu ar vrea sa ii atraga atenti si vrea sa ztea cu ea