| fyfy3 a întrebat:

Ce inseamna daca am cearcane fiindca eu dorm foarte bine.

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cauzele aparitiei cearcanelor,sunt atat de multiple,incat,nimeni de aici nu te poate lamuri. In orice caz,pielea din jurul ochilor,e cea mai sensibila si cea mai supusa deshidratarii. Stiai,de exemplu,ca daca ai vrea sa-ti faci o operatie estetica de eliminare a lor,si ai probleme cu glanda tiroida, nu poti face nimic? Asa incat, mergi la medic.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înseamnă că eşti foarte obosită şi că nu duci un stil de viaţă sănătos.
Trebuie să te odihneşti mai mult, să-ţi recapeţi forţele, dacă vrei ca asta să nu îţi afecteze viaţa.

| helpu a răspuns:

Pai si eu dorm bine.Da` dorem doar 5 ore pe noaptewinking

| solumaam a răspuns:

Este posibil sa ai probleme digestive sau intestinale ...degeaba dormi bine daca o parte din organism nu doarme laughing
Cauta sa mergi la un control la medicul de familie!

| Mircica_9738 a răspuns:

Stai prea mult si la calculator