| rozbombon a întrebat:

Ce inseamna daca fostul prieten da like pe facebook la pozele in care esti singura, fara iubit? Si intreaba de prietenii comuni cum mai esti? happy
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Suck a răspuns:

Inseamna ca ii plac pozele in care esti fara iubit.

Ii intreaba pentru ca vrea sa stie cum mai esti.

Ce a fost asa greu?
Bine, poate vrea sa va impacati si din moment ce ai pus aceasta intrebare... si tu ai vrea asta.

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Serios? oare ce poate sa insemne? chiar sunt curios ce ai crezut tu ca inseamna, spui?

| KamaSutra a răspuns:

Inseamna ca ii pasa de tine si ca te place

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i treaba ta, ai prieten.
Lasa-l sa intrebe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că încă îi pasă de tine.

| Lisander21 a răspuns:

Inseamna ca nu mai vrea sa auda de tine. Lool. Ce intrebare...

| Raluca_Denisa_1998 a răspuns:

Ii plac pozele. daca mai intreaba alti prieteni comuni cum mai esti inseamna ca a tinut la tine sau te a iubit si vrea sa stie cum mai ti-e viata gen, daca esti bine! happy