| VanessaVaneeXo a întrebat:

Ce inseamna daca fostul tau prieten te ignora, dar iti da like pe facebook? laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| Light2408 a răspuns:

1.Ti-a dat like intimplator (27%)
2.Ti-a dat o mica aluzie ca inca mai are ceva pentru tine si asteapta un prim pas de la tine (73%).
Pentru a te asigura, fa si tu un like, coment, salut. si vezi replica sa, apoi o sa-ti fie clar.
Parerea mea, bft.

8 răspunsuri:
| Azre a răspuns:

Nimic! Ce treabă are like-ul cu faptul că nu te bagă în seamă, cu faptul că numai sunteți împreună...

| Dariusuu a răspuns:

Înseamnă că-i place fotografia ta.

Ce poate însemna?

| TreiSurori a răspuns:

Probabil e plictisit de moarte si da like-uri la tot ce ii pica in mana.
Ignora l si tu si dai likeuri laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Macabre a răspuns:

Nimic,poate el crede ca inca-ti mai e prieten. raised eyebrows

| Visitor a răspuns:

Se joaca cu tine(singur am facut ceva de genu happy )

| Lixuu a răspuns:

Inseamna ca vrea sa va impacati happy.
Poate vrea sa faci tu primul pas.:*

| adyxD01 a răspuns:

Poate ca vrea sa se inapce cu tine dar ii este rusine sa faca el primul pas sau sa-ti vorbeasca in fata