| laptedetara a întrebat:

Cand un prieten incepe sa iti dea like la toate pozele de pe facebook (chiar si cele in care ai iesit groaznic) inseamna ca te place? happy

8 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Nu neaparat dar totusi posibil. Vezi cum se mai comporta, daca iti face complimente, se uita la tine, se baga in seama pe langa tine si iti da si like-uri inseamna ca ii place de tine. Insa daca doar iti da like-uri poate sa iti dea si de plictiseala sau pur si simplu ca nu isi da seama ce face.
Bafta!happy

| OnuOnulică a răspuns:

Probabil. happy are o atracţie pentru tine ca prieten sau ceva mai mult.

| vlad89c a răspuns:

Posibil ^-^

| AlexL28 a răspuns:

Sa fiu sincer, pe facebook orice e posibil, poate sa insemne ca te iubeste din tot sufletul sau la fel de bine ca era plictisit si nici nu stie cine esti big grin

| 16Gabriela a răspuns:

Posibil,vorbeste cu el smug

| ILoveHandball a răspuns:

Inseamna ca vrea sa-ti atraga atentia, intra pe respectiva persoana dai si tu like-uri si apoi trimite-i mesaj cu multumec de like-uri....de la asta se poate porni o conversatie foarte usor

| ovedetaanonima a răspuns:

Depinde.poti afla singura bagandu-te in seama cu el pe chat

| nunumeleconteazaxd a răspuns:

Eu zic ca nu laughing pur si simplu iti da like.