| SmartLier a întrebat:

Am o prietena pe facebook la care nu i-am dat like la poze dar cand intru la pozele ei imi arata ca i-am dat like si are 500 si ceva de like-uri. Asta inseamna ca face ceva sa ai like-uri de la toti prietenii ei? Cum a putut sa faca?

Funda.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Asta inseamna ca nu mai sti ce ai facut in trecut sau are acces la contul tau stiind-uti parola si adresa de email. Nu poate sa-si dea like din contul tau fara sa aiba acces la el!

| SmartLier explică (pentru neluL):

Nu are acces..nici nu ma cunoaste. Stiu sigur ca nu i-am dat like.

| neluL a răspuns (pentru SmartLier):

El nu poate sa dea like din contul tau... daca intelegi ce spun!

| Andreeac33 a răspuns:

Normal nu ar trebui sa apara asa. Poate ea e populara, are poze de calitate etc. si e apreciata de cei care stau pe face 24/24. Poate isi da update face-ul din nou si e o defectiune temporara sau i-ai dat like in subconstientul tau, din reflex, obisnuinta.