| TudorFox a întrebat:

Ce inseamna daca iti vine sa ejaculezi chiar si in vreo 10 secunde?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu inseamna nimic, doar ca esti prea excitat si trebuie sa te usurezi.

| Emilian65 a răspuns:

Inseamna ca suferi de ejaculare precoce. Consulta un medic de familie sau medic urolog.

| dannyel86 a răspuns:

Ori esti foarte excitat, ori suferi de e. jaculare precoce.

| Bizon95 a răspuns:

Inseamna ca esti foarte tanar si plin de hormoni
mai inseamna ca suferi de sindromul e. jaculare precoce
si mai inseamna ca NU o sa satisfaci femeia care o sa te paraseasca pentru unul care rezista macar 20mins

mai inseamna ca NU pot folosi cuvinte pe care ar trebui sa le pot folosi, cum ar fi e. jaculare pentru ca ai pus categoria gresita... ar trebui dragoste si sex sau sanatate

| ywar a răspuns:

Inseamna ca nu ai experienta. Nu-ti face griji, se capata in timp, cu rabdare si tact.