| flopiflopi a întrebat:

Ce inseamna daca o fata doarme pe penarul tau la scoala?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Teatru ieftin si lamentabil prin care ea vrea sa iti capteze atentia

| R0R0 a răspuns:

Ca ii e somn

| Oana92 a răspuns:

Ca ii e somn...

| Mieeez666 a răspuns:

Te iubeste, clar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ii este somn si penarul tau i se pare o perna buna si moale. Mai pune si tu pixuri in el. Nu-l mai aduce la scoala sau adu altul.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Probabil are fantezii erotice cu penarul tau. naughty girl smug

| alexandru0sorin a răspuns:

Man depinde daca doarme cu fundul sau cu capul pe el big grin si avand in veder unde e pusa intrebarea nu stiu daca vrau sa stiu

| dianainsta01 a răspuns:

laughing daca vrei tu, poate sa insemne ca incerca sa iti atraga atentia astfel incat sa vorbesti cu ea laughing

| SebylVane1890 a răspuns:

Ca penarul tau e perna ei favoritahappy
Mai comfortabil chiar decat tine...
Ai grija, penarele nu sunt asa credincioase stapanului precum parbig grin

| Nonzen a răspuns:

Serios!?!? Astaa a făcut? :O
Înseamnă că te adoră, că nu poate respira fără tine :O
Deci să nu te gândești că îi era somn și n-aveam pernă laughing laughing laughing Nicidecum! tongue

| Imvu_Tonii_1905 a răspuns:

Este posibil ca.penarul tau sa fie.gravid sau ia cancer smug