| KindKid17 a întrebat:

Daca o fata da semne in realitate ca te place, dar online nu prea, ce inseamna?

7 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Cred ca este bolnava.Anunta`i repede parintii ca este ceva in neregula cu ea pentru ca nu sta online 24/7 asa cum fac majoritatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca nu prea vrea sa vorbeasca online

| Otto19 a răspuns:

Eu zic sa petreci cat mai mult timp cu ea in real dupa un timp nu mai preteci asa mult timp cu ea si daca te place si are o atractie fata de tine te va cauta online si in toate modurile posibile

| Kirro a răspuns:

Ce semne da? laughing, poate insemna ca e ocupata sau nu-i merge prea bine netul, poate nu se pricepe sau... intreaba de ce nu prea iti raspunde, iti zic de pe acum ca deja are scuza pregatita laughing, sa stii ca daca te imbratiseaza sau te-a pupat o data sau de doua ori... nu inseamna neaparat ca te place, poate ii esti doar drag, sa fii foarte atent, pentru ca daca o fortezi asta o sa ajunga la toate fetele si nu prea o sa mai ai succes, bafta

| DiannaManole a răspuns:

Buna!
Iti dau un sfat: prietenii adevarati sunt in realitate, nu online sau cel putin nu in totalitate. Gandeste-te ca persoana respectiva are si ea o viata reala, ca nu poate sta toata ziua cu telefonul mobil in mana, serios! Daca in realitate te place, asta e un semn bun, e pe bune atunci.

| KindKid17 explică (pentru DiannaManole):

Pai eu o abordez seara. Sper sa ai dreptate aici desi ma indoiesc laughing

| curcanupenes a răspuns:

Nu are net