| BabYtzuKU a întrebat:

Ce inseamna daca pun la Facebook : Intr-o relatie deschisa?

9 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

O relatie deschisa nu e una serioasa, pe termen lung, care sa implice sentimente puternice.

| Rayyy a răspuns:

Bună,
O relaţie deschisă este acea relaţie în care deşi eşti cu cineva, ai voie să te vezi şi cu alte persoane. Toate răspunsurile de mai jos sunt greşite. O relaţie deschisă nu se referă la o relaţie sinceră sau apropiată, ci la una în care pur şi simplu nu eşti implicat serios.

| Lacoste a răspuns:

Buna.Presupun ca o relatie care e la inceput.

| MeGustaaaaa a răspuns:

Ca esti intr-o relatie cu cineva.big grin

| AmeMiss a răspuns:

Adica o relatie libertina, sunteti impreuna dar mai calcati stramb din cand in cand de comun acord.cam asta ar fi

| Gabriel1 a răspuns:

Ca nu esti intr-o relatie inchisa?

| AndraAlee a răspuns:

De ex.:ca te intelegi f bine cu persoana respectiva.Sunteti pe langa iubiti si f buni prieteni.(asta in cazul in care el este iubitul tau). Poti sa pui de ex si cu prietena ta ca esti intr-o realtie deschisa cu ea deoarece ti-e ca o sora.Cand ai o relatie deschisa cu parintii inseamna ca le spuiwinkingSper ca ai inteles!
Funda?

| Missperfect a răspuns:

Inseamna ca esti impreuna cu cineva!

| Jazzorel a răspuns:

Esti la vanatoare tongue