| Hiroshi a întrebat:

Ce inseamna pe facebook ca esti intr-o relatie deschisa?

Răspuns Câştigător
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

De ex.:ca te intelegi f bine cu persoana respectiva.Sunteti pe langa iubiti si f buni prieteni.(asta in cazul in care el este iubitul tau). Poti sa pui de ex si cu prietena ta ca esti intr-o realtie deschisa cu ea deoarece ti-e ca o sora.Cand ai o relatie deschisa cu parintii inseamna ca le spui oricehappySper ca ai inteles!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai prietena dar daca iti place de alta poti sa faci ce vrei cu ea chiar daca esti cu prietena pe care o ai si in viata actuala exista persoane care au relatii deschise.

| LarissaMouse a răspuns:

Ce faceti TPU?