| yubitha a întrebat:

Ce inseamna daca te doare burta in partea de jos?

Răspuns Câştigător
| anca174 a răspuns:

Ori trebuie sa iti vina menstruatia ori ai racithappy

9 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Esti balonata sau trebuie sa urinezismug asa ma doare si pe mine

| totEU_9066 a răspuns:

Probabil ai vreun chist si trebuie sa-l tratezi
du-te la un control ginecologic si vei stii exact kiss

| katoka_1558 a răspuns:

Buna. Daca te doare in partea dreapta jos nu e neaparat APENDICITA; eu am avut aceeasi problema ma durea rau in partea dreapta jos dar era din cauza ca intestinele imi apasau pe apendicita din cauza ca nu am fost de mult timp la toaleta(lipsa mare). Daca te doare in stanga inseamna ca ori e ovarul, ori esti constipat. Sper ca te'am ajutat, SANATATE!

| Katalin02 a răspuns:

Esti gravida, ai pus-o, pregateste-te sa nasti peste 8 luni

| Anda1197 a răspuns:

Daca te doare in partea dreapta e apendicita! daca te doare in partea stanga trebuie sa te duci la medic la un control! si pe mine ma mai durea in partea stanga dar mi-a trecut cu timpul. acum ma doare numaicand alerg!

| LavricAlexandra a răspuns:

Iti vine ciclul

| jo_7070 a răspuns:

Menstruatiee!

| Maiiiiia a răspuns:

Ba Nu Iti Vine Ciclul Ii Apendicita 100% terminati cu prostiile astea cu ciclu si mie asa mi-o zis ca trebuie sa imi vina ciclu si tot asa timp de 2 ani is am avut apendicita si mo operat pana la urma

| Monalissa_4887 a răspuns:

Trebuie sa-ti vina ciclul.