| Yulii a întrebat:

Ma doare burta foarte rau ce inseamna asta?:-sFunda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Ai mancat prea mult, ai indigestie, te-ai constipat, ai un microb la stomac, ai apendicita ...probabil ca nu ai nimic stai linistita! daca daca faci febra si vomiti atunci poti sa ai apendicita, si tr sa te duci de urgenta la medic, fiindca din asta se moare!

6 răspunsuri:
| Alistair a răspuns:

Probabil esti constipat sau daca esti fata poate esti pe ciclu sau poate fi o indigestie sau inca o mie de lucruri. Incearca si u sa fi mai concret. Ce simptome mai ai?

| Ancutsa a răspuns:

Buna!
Poate trebuie sa-ti vina ciclu sau ai mancat ceva care nu ti-a placut sau te-a afectat.

| haiZI a răspuns:

Ai mancat ceva ce nu ti-a picat bine?
Ai facut prea mult sport?
Esti pe ciclu, ai crampe?
Esti insarcinata?
Fa-ti un control medical pentru a te linisti.

| anDa a răspuns:

Poate esti constipata.

| LoLyCa a răspuns:

Mama mia ce intrebari mai pui iuli... aaa pai te doare burta din vara deci.nu stiu straight face funda. happy

| damini a răspuns:

Poate insemna multe de exemplu
poate ai mancat ceva stricat, poate trebuie sa iti vina ciclul