| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca un baiat ma cheama pe la el acasa? El zice ca ne jucam la consola doar.Sa-l cred? Are mai multi ani decat mine si se imbraca in negru. E de rau?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca mi se pare stupid modul in care abordezi tu subiectul,parca un om care se imbraca in negru trebuie exclus din societate,poate pur si simplu ii place culoarea sau tine doliu,sau poate asta este stilul lui mai gotic nu trebuie judecat sau considerat o persoana rea. Poate sa aiba si alte interese,poate sa vrea si doar lucruri prietenesti,eu zic ca intai ar trebui sa-l cunosti mai bine ca sa afli ce vrea el cu adv,si daca tu nu vrei sa se int nimic nu o sa se int decat daca dne fereste te`ar viola, eu cred ca nu te duci pe la cineva daca nu-l cunosti f bine, daca tu esti fta cuminte nu are cum sa te convinga sa faci cv gresithappy

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai eu nu ti recomand sa te ducilaughingdoar daca ti place de el si ai fi decisa sa faci dragoste cu el pentru alt motiv nu te va chema la el.Ar putea sa te si violeze si nimeni nu te va crede ca i viol odata ce te ai dus la el de buna voie si nesilita de nimeni poate sa ti faca orice cu greu se va putea dovedi un viol la el acasa...Deci cred ca ar trebui sa te mai gandesti cind te duci la un baiat acasa>El cati ani are si tu cati ani ai?

| 0IoAnA0 a răspuns:

Nu emare diferenta...si nici tu nu esti mica. si eu am patit la fel...si e adevarat ca am facut ce a zis el(el a vrut sa-mi arate catelul lui foarte frumos so dragut) si dupa am intrat in casa, am baut suc, am vorbit, si din chestie in chestie am inceput sa ne sarutam dar la un moment dat(cand intrecusa-m masura) am zis nu! si el a inteles si m-a lasta in pace. dar la tine daca nici macar nu-l cunosti bine eu as zice sa nu te duci. bafta!

| darrio2007 a răspuns:

Ai grija sa nu vrea sa va jucati de-a mama si de-a tata.Dar daca iti place si tie nu e nici o problema.

| Lavinia218 a răspuns:

Nu este nimic rau in faptul ca te invita la el.in nici un caz nu este NIMIC RAU faptul ca se imbraca in negru. Daca te cheama la el asta nu inseamna ca Vei ajuge sa faceti sex (asta doar daca vrei si tu situatia se schimba).

| cthulhu a răspuns:

Era cat p-aci sa zic ca nu e nimic rau cand am observat ca ai zis ca se imbraca in negru. Ai grija! Te joci cu focul!

| Symona91 a răspuns:

Poate ca nu minte cand zice ca va jucati la consola.nu a specificat a cui consola laughing Lasand gluma la o parte, consider ca esti destul de mare incat sa iti dai seama de intentiile unui tip. Dar asta variaza desigur si cat de bine il cunosti. Daca nu va stiti de prea mult timp, ai toate motivele sa fii sceptica si abordeaza problema cu tact. Refuza-l frumos acum si propune-i sa iesiti la o plimbare, pentru o alta data. Observa-i reactia, daca e incantat si e de acord sau se arata plictisit si mai bine o lasa balta. Take carewinking