| Iustiina a întrebat:

Hello TPU, este un baiat la scoala care mereu se da la mine...nu stiu ce sa cred ma place sau nu? deci ma pipaie, si alta data rade cu mine ne distram impreuna...deci voi ce ziceti? sau faptul ca imi zice pe al doilea prenume inseamna ceva? laughing ma cheama catalina dorina si el e singurulom care imi zice dorina.deci ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Xab a răspuns:

Baietii sunt foarte ciudati.
Adica de exemplu si eu credeam acelasi lucru.ma tachina, radeam cu el, venea la mine, ma ruga tot timpul sa-l pup...si intr-o zi imi spune ca place o fata (care nu eram eu, deoarece mi-a spus numele ei) si s-a dus tot... rolling eyes

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din moment ce te laşi pipăită de un băiat cu care nu ai o relaţie urci pe marea scară a panaramelor. Şi e cam aglomerată

| Asiryx a răspuns:

Este EVIDENT ca te place straight face adica uita-te si tu... te tachineaza, pipaie, rade cu tine... ce mai vrei mai mult de la un baiat? :-s

| Ciprian a răspuns:

Te place sigur. Iti spun din experientawinking

| Georgiana05 a răspuns:

Ca ar vrea sa te f*ta, odata ce te pipaie.

| UninspiredName a răspuns:

Poate ca te place :->

| Shagun a răspuns:

Mai mult ca sigur o arde la vrajeala laughing
Acum serios, daca era ceva serios nu actiona asa, plus ca nu avea tupeu sa te pipaie din frica aia de a nu te pierde.
Deci, data viitoare, daca esti o fata care suporti il lasi sa rada, daca nu, il plesnesti. Apropo si eu mai fac d-astea cu unele.
pa pa kiss

| Anddrea a răspuns:

Deci te place. Si daca si tie iti place de el poti sa-i dai de inteles sau sa iei tu atitudinesmug. El te tachineaza. Asa se intampla cand iti place de cineva.batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pf...si eu credeam acelasi lucru, adica facea aceleasi lucruri, si intr-adevar, mi-a spus ca ma place, dar mie nu imi placea de el atunci.intre timp "ne-am racit"ca sa zic asa, am rupt legatura total, inainte fiind fff buni prieteni. acum iar ne intelegem bine, ne tachinam, si tot tacamul, si tot acum eu il plac pe el, si nu stiu daca sa-i spun sau nuhappy
dar pe tine te placeeee