| IuliaBe a întrebat:

Ce inseamna daca visezi ca te desparti de pers. pe care o iubesti? Si acest vis se tot repeta.

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna iulia
eu stiam ca visele sun conrariul realitati in mare parte...au de multe ori am visat ca ma asculta la chimie si cand visam nu ma asculta si cand visam ca nu ma asculta ma ascultalaughing)
pupici stai linistita tu esti cea care decide cum se defasoara viata ta visele sunt doar...subconstient

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Visele sunt filmul subconstientului tau,privit in somn.
Probabil,te preocupa mult teama sa nu-l pierzi,teama care s-a strecurat in subconstientul tau,de unde si visul respectiv.
Incearca sa iti depasesti frica asta si sa te relaxezi inainte de somn,vezi comedii,citeste bancuri, asculta muzica.
Va trece, nu lua in considerare visul asta.

| alafaranume a răspuns:

Inseamna ca esti naiva la fel cum sunt si cei care cred in astrologie ca am vazut ca mai nou lumea isi face program dupa cum scriu altii prin ziare si alte reviste