| mihymihyb a întrebat:

Ce inseamna cind visezi ca cineva te intreaba daca il iubesti?

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate insemna faptul ca ai nevoie de iubire, de raspunsuri, de afectiune, tocmai tu esti cea care intreaba...

| stealthb a răspuns:

Pai din cunostintele mele semnificatia e ca... ai visat ca cineva te-a intrebat daca-l iubesti. Desi nu se cunoaste exact de ce au loc visele, cred ca e de bun simt ca nu prezic viitorul, nu? Sper... Vise placute! happy

| viki a răspuns:

Nu neaparat. Daca visezi pe cineva inseamna ca te-ai gandit la el ziua trecuta.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna, invers!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@oliana laughing
Nu e adevarat, visurile sunt doar visuri
O noapte placuta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El chiar te intreaba, dar in vis probabil n-are curaj sa te intrebe in realitate, empatia exista (telepatie ), asa ca pregates-te-te cu raspunsul ca fraza va fi rostita!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pregateste-te scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@little_angel, nu m-ai inteles... ma vezi pe mine sa dau asa raspuns serios? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna scurgeri de informatii sau eliminarea informatiilor nefolositoare acumumulate in timpul unei zile sau mai multor zile. In cele mai multe cazuri visezi o pers. pentru ca te-ai gandit putin mai mult la el/ea

| Whatafy a răspuns:

Visele pot fi de mai multe feluri, din acest motiv interpretarea lor nu este intodeauna una corecta, poti incerca sa afli totul despre visele tale pe http://dreamgeek.ro/ au peste 2500 de vise interpretate si multe simboluri si situatii, astfel iti vei face o idee daca ceea ce ai visat este exact ce credeai tu.