| andrutza_8374 a întrebat:

Daca visezi pe acel baiat de il iubesti si el nu te iubesti si il visezi sarutandute cu el ce inseamna?

6 răspunsuri:
| SociallyDepressed a răspuns:

Ca il iubesti si ca ai avut un vis frumos

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ca te obsedeaza tipul si ca n-ai ocupatie.Find one!

| eduardinoedy a răspuns:

E autosugestie... creierul tau stie ca il placi si atunci u visezi ceva frumos... sfatul meu e sa vorbesti cu el, chiar daca e mai timid.

| madasuk a răspuns:

Nimic big grin ai stat cu gandu la el inainte de a dormi si l-ai visat

| nIMic_3176 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste! Fugi la el si spune-i ca sentimentele sale pentru tine sunt reciproce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ceva...
unele vise au o semnificatie, dar astfel de vise sunt rodul imaginatiei si fanteziei tale.
E normal sa te visezi impreuna cu persoana care iti place.