| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna de fapt a penetra pe cineva?

6 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Parca Vlad Tepes facea asa ceva pe timpul lui.

| Ellenna a răspuns:

A PENETRÁ ~éz 1. tranz. (medii, obiecte sau organisme) A parcurge dintr-o parte în alta; a străbate. 2. intranz. A intra (într-un mediu), avansând cu greu; a pătrunde; a răzbate; a răzbi. /

| iubiricaa a răspuns:

Cati ani ailaughing.asa pentru cultura mea generala... daca esti mai mica inseamna ca ai mai ai de invatat ca sa poti sti asta...dar daca tot vrei sa stii.a introduce penisul in vaginhee hee

| marian1 a răspuns:

A introduce penisul in vagin, fund sau guratongue, Fundita?:*

| corby01 a răspuns:

Nu conteaza ca e fata sau baiat
a penetra inseamna a i-o baga...adica e vb de penis

| NENA_8376 a răspuns:

Penetrare=Cand barbatul isi baga penisul in vaginul fetei in timpul actului sexualtongue