| Capy a întrebat:

Ce inseamna "dragostea" pentru voi.`?happy

11 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Un sentiment divin happy Pe care prea putini il simt cu adevarat.

| Klepto a răspuns:

Iluzie.

| Chrisstine a răspuns:

Dragosea inseamna...un sentiment de fericire.simti pentru persoana accea ce nu ai simtit pentru nimeni altcineva. exista pentru tine:X

| russyy a răspuns:

Andrei sa stii ca sunt femei care le plac decat sexul.

dar pentru mine dragostea inseamna,fericire,intelegere, incredere, sinceritatae... offf si mult mai mult.nu pot zice prin cuvinte

| Vampixu a răspuns:

Dragostea?
Pai, e ca o sageata care te loveste, te face sa te pierzi cu firea in fata persoanei pe care o placi, apoi magia se sfarseste si apar lacrimi, durere si nopti pierdute regretand thinking

| Valisha18 a răspuns:

Buna! Nu cred ca pot scrie aici ce inseamna dragoste, pentru ca nu exista cuvinte sa o descrii. Cand esti indragostit simti ca nimic nu mai conteaza, ai fi in stare sa-ti dai sufletul pentru persoana respetiva. Eu cel putin, asa simt. Iar daca dragostea este reciproca, atunci simti ca zbori ca ai putea atinge luna, si ca esti cea mai fericita persoana de pe pamant. Nu cred ca exista sau va exista un drog ce va putea sa dea aceasta stare, pentru ca dragostea este un drog. Nu te mai saturi de ea, si ai fi in stare sa faci lucruri pe care, daca ai fi ''constient'' nu le-ai face nici in ruptul capului. Asta cred eu ca inseamna dragoste. Sper ca te-am ajutat! Te pup!

| andrei213 a răspuns:

O curva mi-a zis asa : "sex" deci pentru ea totu se baza pe sex una doua bam bam bam sex disperata

| cristina_9853 a răspuns:

Pentru mine dragostea insemna durere si suferinta

| Dragonasu47 a răspuns:

Sex.

| AdrianaSmileBă a răspuns:

Cel ma frumos lucru din viaza:-x

| DiaVp a răspuns:

"Dragostea" este un cuvant folosit mult prea des de copii/adolescenti si chiar si adulti.