| TipaAia369 a întrebat:

Ce inseamna dragostea pentru voi?:***

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceva minunat, din pacat toate se duc, iar fetele din ziua de azi cauta banii nu iubirea

| SilentRain a răspuns:

Muizca, Baschet, seriale bune, unt de arahide

| LPCTSTR a răspuns:

O prostie.

| gabriielaaa a răspuns (pentru LPCTSTR):

Se te vad când te îndrăgostiți Tu de mai crezi cai o prostie?

| LPCTSTR a răspuns (pentru gabriielaaa):

Oh, da, scuză-mă, sunt îndrăgostit... de Limba Română.
Hmm, iubita mea, draga și scumpa Limbă Română, îmi spune că "îndrăgostiți", "Tu" și "cai(? căi)" dau semne că ori nu se știe cum se folosește tastaturasă (și lipsa cunoștințelor de rigoare în baza limbii materne), ori că drăcia de autocorector își bate joc mizerabil de draga și scumpa mea iubită.

| gabriielaaa a răspuns (pentru LPCTSTR):

Dragule fragil mai esti scuze ca te-am supatat?

| LPCTSTR a răspuns (pentru gabriielaaa):

Întrebi sau afirmi?

| benny7 a răspuns:

Divin, simplu adevăr despre iubire
Iată câteva mari adevăruri despre dragostea pe care o cunoaștem numai atunci când o trăim.

Pentru a putea iubi pe cineva, trebuie mai întâi să-ți placi.

Dragostea are o conotatie mult mai larga decat cea romantica, de obicei atribuita acesteia. Poate fi haotic, "brut", chiar dureros, astfel încât suntem tentați să ne scufundăm mai adânc decât ne-am gândit vreodată că putem. Aceste drepturi sunt cel mai adesea și sunt așa - depinde de noi să cunoaștem adevărata noastră natură, atât puternică, cât și nevătămată. Cel care ne-a speriat până când am experimentat iubirea.

Dragostea este acceptarea necondiționată a celui pe care-l iubim. Fără condamnare. Deci suntem mereu pe partea lui (sau ei).
Dragostea nu cunoaște condițiile. Dacă există condiții - înseamnă că nu există dragoste între voi.

Dragostea nu are nici o rușine sau vină. Când iubiți pe cineva, într-adevăr, nu fi timid să spun că aveți nevoie de ajutor, nu vă fie teamă să arătați slăbiciuni,

Și poate cea mai importantă... Iubirea face ca temerile să dispară. Sigur, dacă ai noroc...

| DoarAlin a răspuns:

Cand esti M.V.P. 10 runde la rand pe CS GO... Dragoste adevarata...

| safir_8545 a răspuns:

Tu