| IngerG a întrebat:

Ce inseamna dupa voi o viata sexuala regulata sau normala?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca esti activ sexual, faci sex de cate ori vrei tu pe saptamana si in fiecare saptamana

| Iunona a răspuns:

Depinde de cuplu. Normalitatea e relativa. Majoritatea cuplurilor fac sex de 2-3 ori pe saptamana. Dar daca ai un apetit mai mare/mic nu e o problema. Important e sa nu cazi in extremitati: nimfomanie/frigiditate.

Răspuns utilizator avertizat
| BlackDice a răspuns:

Poti sa faci sex si de 6 ori pe saptamana daca il tine pe baiat si cred cal tine...ideea e alta...

| g2012 a răspuns:

O data la 2-3 zile e excelent! atunci cand ai cu cine! cand nu esti intr.o relatie este mai greu happy