| Dreamer33 a întrebat:

Ajutați-mă,vă rog! Ce înseamnă viață sexuală 'normală'? Neprotejată? Regulată? Lipsa acesteia,după cum spune doctorul,este cauza unei tulburări cerebrale. Femeia va face un RMN pentru a înlătura orice speculații, însă cică își va reveni după nașterea unui copil.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Viata sexuala normala e cand e intro relatie de lunga durata cu o persoana si e sigura ca nu sant riscuri

| corbulalbrosu a răspuns:

Consider ca toate subintrebarile tale din prima parte a intrebarii se refera la o viata dintr-o casnicie stabila. Lipsa unei activitati sexuale poate cauza doar anumite stari psihologice, de anxietate care posibil vor dispare dupa nasterea unui copil datorita afectiunii materne si a noilor preocupari.

| grab a răspuns:

Viata sexuala normala ar fi cu un partener stabil si cu o metoda de protectie care va este potrivita amandurora.