| superboy9999 a întrebat:

Ce inseamna masturbare de penis sau laba? inseamna cumva frecarea penisului?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Bogdan1o a răspuns:

Masturbarea sau laba e cam acelasi lucru, te poti masturba in multe feluri, asta depinde de imaginatia ta...
din cate vad eu esti mic inca, asa ca nu te gandi la cine stie ce nebunii laughing
lasa masturbarea pe mai incolo ca ai timp destul de ea

17 răspunsuri:
| luniii a răspuns:

Ba nu am nici o treaba, da unii din copii din ziua de azi sunteti chiar PROSTI!

| Bogdan1o a răspuns (pentru luniii):

De ce?
crezi ca tu te-ai nascut invatat?

| luniii a răspuns (pentru Bogdan1o):

Chestia asta o vorbesti cu parintii sau citesti articole pe internet! Eu nu am aflat asta la 11, 12 ani plus ca nu am venit pe un site sa intreb asa ceva.oh go on

| Bogdan1o a răspuns (pentru luniii):

Unora le e rusine sa vorbeasca cu parintii si daca tot s site-ul asta...sa puna intrebari big grin

| luniii a răspuns (pentru Bogdan1o):

Fie.

| adelolyta a răspuns:

Masturbare inseamna sa te exciti nu inseamna neaparat '' frecarea penisului '' laba inseamna asta dar masturbarea este excitarea si te poti masturba in mai multe feluri. fundoi?

| epurasu a răspuns:

Da frecarea!

| 3mil a răspuns:

Inseamna ca mi-o iei in falci

| superboy9999 explică:

Iti dau funda daca imi spui in cate feluri te poti masturba.

| Bogdan1o a răspuns (pentru superboy9999):

Masturbarea sau laba e cam acelasi lucru, te poti masturba in multe feluri, asta depinde de imaginatia ta...
din cate vad eu esti mic inca, asa ca nu te gandi la cine stie ce nebunii laughing
lasa masturbarea pe mai incolo ca ai timp destul de ea

| superboy9999 explică:

Vreau sa zic ca atunci eu ma masturbez.....pt. ca ma frec cam de 30 de ori per zi big grin

| suntserios a răspuns (pentru superboy9999):

Cand ti o scuturi dupa ce pe pisi nu se pune.

| superboy9999 explică (pentru suntserios):

Nu ma...adica ma frec pana simt o senzatie....placuta.

| plosnitapufoasa a răspuns (pentru suntserios):

Tare asta

| suntserios a răspuns (pentru superboy9999):

Vezi sa nu ia foc.

| Allexumis a răspuns:

Ba nu iti mai freca atat penisu ca poate iti ia foc laughing

| superboy9999 explică (pentru Allexumis):

De ce imi contestati maturitatea?

| Allexumis a răspuns (pentru superboy9999):

Masturbare inseamna sa te exciti nu inseamna neaparat '' frecarea penisului

Si glumeam cu chestia aia happy