| Rux_5597 a întrebat:

Ce inseamna o intalnire oarba?

7 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Te duci sa te intalnesti cu cineva pe care nu-l cunosti.
ai vb f putine cu pers aia sau e o intalnire aranjata de altcineva iar tu nu stii nimic de pers cu care te intalnesti

| Rukhsandra a răspuns:

Atunci cand te intalnesti cu un /o baiat /fata fara sa-l/o cunosti.Sau cand un prieten iti face lipeala cu cineva pe care nu l-ai vazut niciodata in viata ta...

| tarziu a răspuns:

Te vezi cu un chior

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O intalnire intre 2 chiori.

| macgyver a răspuns:

Uite aici explicatia pe indelete : http://reclama-reclama.com/......ire-oarba/

| jstRadu a răspuns:

Te intalnesti cu cineva care l-ai intalnit pe netthinking, nu stii nimic despre el, nici cum arata nici cum il cheama, nimic...

| manu123 a răspuns:

Intalnire pe nevazute adica ati vb dar nu v-ati vazut