| aaa10 a întrebat:

Ce înseamnă o prostituată?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prostituata poate fii numita atat o femeie cat si un barbat - care fac sex pe bani cu alte persoane.
Termenele folosite sunt: prostituate, curve, parasute, tarfe.

| Violleta2022 a răspuns:

Prostituata poate fii atat femeie cat si barbat, care ofera SEX pentru bani.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Prostituata sau oricare alt cuvânt atribuit cu același sens înseamnă femeie umilită, batjocorită, exploatată, folosită de către bărbații cu lipsă de iubire față de cea care le-a dat viață.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O dama de companie ce oferă servicii sexuale contra cost.

| Willis a răspuns:

Și dacă face fără bani tot în categoria aia este.
Mai general spus, care merge cu orice persoană, bărbat sau femeie, constat, adică mereu...
Dacă este plătită sau nu, tot una este.

| ionur a răspuns (pentru Willis):

Foarte adevărat.

| Habarnuamcenumepum a răspuns:

O femeie care se *** pentru banii, pe Românește

| Mirella2344 a răspuns:

O fata foarte frumoasa

| bomboanatesfatuieste a răspuns:

Femeie care face sex pentru bani