| Tokha a întrebat:

Ce inseamna sa fii prostituata?

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Sa faci sex cu orice barbat si sa ceri in schimb bani, adica sa faci sex pe baniwinking

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Sa faci sex primind bani in schimb.

| baru a răspuns:

Sall. Pe scurt, sa faci sex pe bani. Dar, o anumita atitudine murdara, perversa, etc, este cam tot acelasi lucru. Faptul ca faci sex, faptul ca ai mai multi prieteni cu care ai avut relati intime, nu inseamna ca persoana respectiva este prostituata. Poate sa fie si la partea masculina. Este acelasi lucru. Pa

| madalicious a răspuns:

Prostituata - o tipa care se culca cu alti tipi pe bani, intr-un bordel sau la coltul strazii. Sigur acum mai nou exista un bordel de barbati prostituati. Suntem chit! laughing)

| εїз a răspuns:

Să fi prostituată, înseamnă să te duci pe centură, şi să aştepti o maşină. Ce maşină? Un client pentru a-şi satisface fanteziile sexuale cu tine pe bani, adică să te vinzi fizic, să te platească pentru a face sex cu tine.
Pa, pa

| evilkiss a răspuns:

PROSTITUATĂ acadea, amazoană, anină, balerină, bambilici, bașoaldă, bârfă, bârzoaie, II. B. C., boarfă, bodroanță, bordeleză, borfet, borfetă, braică, bufă, bufniță, buleandră, calmant, calorifer, cameristă, captivă, cartoafă, cațaveică, chiftea, cleopă, cloambă, coardă, coardă penală, conopidă, cordache, cordeanu, cordelie, cordescu, cotarbă, curvă, curviștină, dalilă, dambilușcă, famă, farfuză, fârță, fârțoagă, femeie cu condicuță, flautistă, fleașcă, fleoarță, fleorțotină, fleștură, fliușcă, floarță, floștină, focă, frecangioaică, fufă, garidă, handră, hanțușcă, hartabă, hastură, hâță, iapă, iavașă, jantă, jartea, Lady Mary, libarcă, libelulă, lipitoare, maimuță, marcoavă, marfă, mastroacă, mesalină, meseriașă, mordină, oafă, oarfă, pacientă, parașută, pasăre de noapte, pârjoală, penalistă, penisonară, pocnitoare, potloagă, prăjitoare, puită, pupăză, pușcătoare, putoare, răpitoare, rufă, scabie, servitoare, spălătură, spintecătură, știoaflă, ștoarfă, ștroamfă, tapeză, taxatoare, terfeloagă, tiristă, tivitoare, traseistă, țolină, țundră, veveriță, vrăbioară, zdreanță penală.

PROSTITUÁTĂ s. cocotă, curvă, târfă, femeie de stradă, (pop. și fam.) damă, madamă, (înv. și reg.) pârțotină, telăliță, teleleică, (reg.) lele, madaranță, scorțotină, tearfă, târnoață, (prin Transilv.) bandură, bulă, (prin Bucov.) crăiță, (prin Maram.) landră, (prin Mold. și Bucov.) mișarcă, (înv.) magopață, tălaniță, femeie publică, (fam.) fleoarță, fleorțotină, șuleandră, (fig.) buleandră, pupăză, putoare, târâtură, (reg. fig.) haită, pupezoaică, terfeloagă, (Transilv. fig.) gudă, (prin Mold. fig.) ruptură, (arg.) maimuță, marcoavă, mastroacă.
Daca mai exista ceva nou da un semn, sper ca ai inteles cate ceva, sper sa nu apuci calea e lunga si riscanta, bft

| RUMBURAK a răspuns:

Sa te vinzi fizic sau psihic pentru foloase materiale.

| Letytzy@ a răspuns:

Prostituata inseamna sa faci sex pe bani.

| DeniSa_9048 a răspuns:

Intreab. o pe maicata, sigur stielaughing

| aumih16 a răspuns:

Vrei sa te vinzi si tulaughing cred ca de aia intrebi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa faci sex cu barbatii pentru bani. aica te " vinzi " pe tine!

| BrokenAngels a răspuns:

A intretine relatii sexuale cu orice barbat pentru bani.

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

Prostitutia e ce`a mai veche meserie. laughing

Femeile isi vand corpul pe bani. straight face

| PaintKiller a răspuns:

Inseamna sa te vinzi