| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa fi indragostit? Cum explicati acest sentiment? Astept parerile voastre happy tnks.

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Sa fi indragostit hm cred ca e cea mai buna intrebare de la categoria asta...
Pai eu cred ca sa fii indragostit este un sentiment puternic care te apasa in adancul inimii si iti umple sufletul de bucurie atunci cand esti cu persoana iubita...
Ce simti? multe...nu iti mai trebuie nimic doar dragostea ei/lui asta ti'ar fi de ajuns sa traiesti
Poate ma insel...dar cred ca asa este sa fii indragostit love struck

1 răspuns:
| generallyillusion a răspuns:

Pff, sa fii indragostit? Consider ca e acest sentiment e inexplicabil. Poate ca atunci cand cunosti o persoana, te apropii de inima acesteia, incat greu te poti inlatura. dragostea e acel fior ce te invaluie intru-totul, iar in acelasi timp te si schimba. cred ca iti ofera acea senzatie de *entuziasm* si te poarta in lumea onirica si greu te coboara. Sa fii indragostit e cel mai deosebit sentiment ce il poate purta o fiinta.