| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Ce inseamna sa iubesti cu adevarat?

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Iubirea nu se explica, asta stiu sigur.
E un sentiment prea. mare, frumos, ca sa se explice. Iti vei da seama atunci cand o vei simti! happy [Parerea mea.]

| shtephie a răspuns:

Sa iubesti cu adevarat inseamna sa'i dai cuiva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face. Este ceva sublim.Nu toata lumea intalneste iubirea adevarata.
Cea mai buna dovada a dragostei este increderea.
O viata fara dragoste este asemenea unui an fara primavara.

http://www.jurnale.ro/Iubirea_adevarata_iluzie_sau_adevar_-e1666-6247.html
http://www.imaginelife.ro/dragoste/articole-de-dragoste/iubire_adevarata/

| Stefania a răspuns:

Un sentiment, care nu se poate explica in cuvinte day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine dragostea e ceva minunat si fara ea nu poti sa stai kiss

| andreeanicola a răspuns:

Sa iubesti cu adevarat asta inseamna daca iti place ceva si iti vine sa il iubesti asta inseamna

| andreeanicola a răspuns:

Sa iubesti asta inseamna ca ca si cum iti place un animal