| Andrew_9035 a întrebat:

Ce inseamna sa te chis in freza? funda pentru primul raspuns

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

"Sa te pis in freza!"
laughing

9 răspunsuri:
| chiury a răspuns:

vorba " sa te chis in freza " e o gluma http://www.youtube.com/watch?v=h9Bl_6v57MQ

| iuby a răspuns:

Ai vazut la in puii mei? big grin inseamna "sa ma pis in freza"mai pe romaneste... fundita tongue

| generic a răspuns:

Adica sa te pisi in parul cuiva.laughing

| CaTaLyN_3142 a răspuns:

Te chis in freza = ma pis pe freza ta

| Amidamaru a răspuns:

Sa ma pis pa freza ta funda?

| Moarteavavreapevoi a răspuns:

,,Hai sa te chis in freza inseamna o dovada de nerespect catre cineva. rolling on the floor Si un subiect de ras...

| Eddie_9624 a răspuns:

" Sa te chis in freza " este de la un "individ" beat xD. cand a fost prima emisiune a aratat

| Wolfehh a răspuns:

Adica sa faci pipi dupa ce te tunziwinking