| specialistul97 a întrebat:

Ce inseamna sex? Adica stiu ce inseamna dar chestiile alea cu ejaculare bla bla,, sa stiu si eu : ( Am 13 ani

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Este explicat aici perfect pentru.copii. :D
www.clopotel.ro/educatie/educatie_sexuala
Bafta!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o chestie de adulti, barbatul isi baga p. a in p... a femeii si o misca ca si cum ar fi o pompa hidraulica intra si iese, acel act se denumeste sex

| cristi202 a răspuns:

Toate isi au timpul lor. Fi copil cit inca esti copil, cind nu vei mai fi copil, vei regreta ca nu ai stiut sa ramii copil cind ai fost copil. Va veni timpul cind vei sti si despre lucrurile de care intrebi.

| push2gl a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu unul din pariti

| SlaYeR92 a răspuns:

La ce-ti trebuie la 13 ani sa stii ce-i ejacularea? joaca-te, uita-te la desene, invata, ai treburi mai importante de facut acum. ai timp de sex si mai incolo