| Allexxgvh a întrebat:

Ce inseamna sex oral dar sex anal?

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Sunt doua practici sexuale mai perverse care implica gura si anusul.

5 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Vrei sa credem ca nu stii ce inseamna astea? Sigur esti amator de filme pentru adulti si pui astfel de intrebari aici la misto!

| AleexisViol3t a răspuns:

Tu ori ai 10 ani, ori e pusa la misto intrebarea

| Ether a răspuns:

E imposibil ca sa stii sa iti faci cont pe un site ca acesta si sa nu sti sa cauti ce inseamna, desi e putin probabil ca sa nu sti.

| Jessica000 a răspuns:

Eu cred ca faci misto de noi. Pana și copii de 7 ani știe ce înseamnă asta

| IHateVodafone a răspuns:

Sex oral e când te uiți la ceas
și sex anal e când citești articolul wikipedia despre Uranus