| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă virginitatea?

Răspuns Câştigător
| Konstantinos99 a răspuns:

Virginiatea este curatia sufletului si lupta pe care reusesti sa o invingi impotriva gandurilor rele.Casatoria si juramantul etern adus in biserica la taina cununiei, ofera omului posibilitatea de a creea un copil si de a isi pierde virginitatea pentru persoana pe care o iubeste.Virginitatea este o virtute in zilele noastre, iar daca inca o mai ai, lasa capul jos ca ar fi pacat sa o pierzi.

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înseamnă ceva dacă îi dai importanță.

| mihai69 a răspuns:

SF.

| mi25 a răspuns (pentru mihai69):

Nici chiar asa. Mai sunt si fete virgine. Dar acelea nu sunt fete mari, deoarece fetele mari nu mai sunt virgine.

| LordCristobal a răspuns:

Virginitatea-atunci când o persoană de sex feminin/masculin nu a făcut sex niciodată.

| danimocanu696969 a răspuns (pentru LordCristobal):

Pai si eu daca sunt de sex masculin am facut sex cu mine insami?

| LordCristobal a răspuns (pentru danimocanu696969):

Omule chiar nu înțeleg ce vrei sa spui.)))))))
Oamenii se mai clasifica după gen sau sex.
Dar dacă te uiți pe buletin ai să vezi că la tipul persoanei scrie sex.
Dacă ești femeie-sex feminin
Dacă ești bărbat-sex masculin
Și faci cu tine însuți sex daca te masturbezi.)))))

| Allemando a răspuns:

Salve!
Virginitatea înseamnă că nu ai făcut niciodată sex. Din câte știu eu, dacă te masturbezi continui să fii virgin.
Sper că te-am ajutat!

| lickypuss a răspuns:

Sa te joci genshin

| MateiDaSfaturi a răspuns:

E chestia care o pierzi cand descoperi ca poti sa folosesti putulica in mai multe moduri

| anonim_4396 explică (pentru MateiDaSfaturi):

Eu nu vreau să mă căsătoresc după cum văd că se comporta fetele din Moldova, sunt agresive și numesc băieții cu prostii, urăsc când profesorii le pun cu băieți și tipa urla lovesc etc. Nu știu ce va urma peste 20-30 de ani!