| Zuzuzuzuzu a întrebat:

Ce intelegeti prin dragoste?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Totul

| neutrino a răspuns:

Acest termen nu-l poti intelege decat atunci cand te loveste in moalele capului, si de multe ori nici macar atunci.

| Azµre a răspuns:

"...Iubirea este ca o floare: Noi o plantăm în inimă, ea crește, se usucă și moare. Iar când găsim alta cu adevărat, această se plantează singură, crește și devine nemuritoare..."

Sau

"Dragostea este ca o floare, te piși pe ea și moare... "

| DarkBlood32 a răspuns:

E ceva ce eu n-am parte (reciproc). Multi ma fac copil facut pentru alocatie ca nu-si are niciun rost sa traiesc. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos sentiment pe care omul il poate simti in viata.

| MasterGamerEddy a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru MasterGamerEddy):

Ma bucur cand am parte de sustinatori.happy

Răspuns utilizator avertizat
| kbxftw a răspuns:

Ceva ce n-o să înţelegi niciodată cu adevărat.

| GummitsaxXx a răspuns:

Prin dragoste? happy Un drog. Este sentimentu care te face sa nu-ti mai pese de nimeni si nimic..Doar de persoana pe care o ai langa tine. Si gelozia porneste din dragoste. Cu iubirea trebuie sa te comporti usor ca sa nu o pierzi..Pentru ca dragostea adevarata e foarte rara..Si e foarte valoroasa :*

| Glsukab a răspuns:

Pentru mine dragostea e atunci cand o vezi in fata ta si fiecare cuvant zis de ea iti taie respiratia, cand o visezi seara de seara, cand nu poti trai fara sa ii vezi chipul sau sa ii asculti vocea.