| Sigmund a întrebat:

Ce intelegeti voi prin dragoste, nu cea catre parinti ci cea catre jumatatea fiecaruia?

Răspuns Câştigător
| Gabitza a răspuns:

happy Ar fi mult de spus... dar asa... sumar, cred ca as putea raspunde spunandu-ti ca pentru mine inseamna sa cunosc persoana speciala de langa mine! happy Sa incerc sa o inteleg cat mai bine, sa incerc sa ii dau sfaturi cat mai bune, sa cunosc cel mai minunat sentiment! happy

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prin dragoste inteleg ca ai gasit persoana care te poate face sa fii fericit prin faptul ca iti ofera si ii poti oferi ce vedeti voi esential intr-o relatie.

| shtephie a răspuns:

Sa iubesti inseamna sa-i dai ciuva sansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va facewinking!

| georgegs a răspuns:

Anonim.chiar.asa.ai.inima.de.gheata?

| georgegs a răspuns:

Ce.vrei.sa.spui.Anonim? explicane.si.noua:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe zi ce trece, tot mai multe inepţii straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai probleme aduce si nu merita sa ai pereche

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@clodis - Fiind pinguin, traiesc la pol, si posibil sa-mi fi inghetat inima. Bine ca nu s-a intamplat sa-mi inghete mintea, cum se intampla multora de pe-aici happy