| dydydydy a întrebat:

Ce intrebari ii pot pune unui baiat pe mes ca sa-mi dau aseama ca ma place?

6 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Oe mes?
daca iti pune vreo intrebare pe mes inseamna ca nu e destul de sincer cu tine, sau daca iti pune intrebari pe mes inseamna ca e frica sa-ti zica in realitate. si alt ceva daca te salut in fiecare zi, buna, si iti face complimente legate si de partile tale urate. intelegi acum?

| soul2soull a răspuns:

De ce pe mess? am mai spus-o si o mai spun nu mai va ascundeti in spatele calculatorului fiindca nu e bine.

Interactionarea cu diverse persoane iti dezvolta intelectul si usor usor prinzi experienta si pe viitor vei putea face un profil rapid despre o persoana nou cunoscuta.

messu nu este o alternativa verbal este cel mai bine...
Parerea mea

| MasterYoda a răspuns:

Intreaba-l cat bors foloseste la dresul ciorbei si daca foloseste si smantana

| Neeed a răspuns:

Intreaba-l ce fel de fata prefera, cum sa se comporte sau daca e atras de vreuna si sa iti precizeze cum este ea. Daca te descrie pe tine, fii sigura ca esti tu! Daca din descrierea lui nu iti reiese nimic care-ti apartine, inseamna ca nu te place...

| iGo a răspuns:

"buna, ma placi?" laughing

| BiancaAw a răspuns:

Mai bine sa-i spui fata-n fata big grin pe mess.nu iti poti da seama adevaratele sentimente.Il privesti fix...si pe moment trebuie sa dezvolti ceva de dialogat.si asa poti stii ce simte pentru tine... dupa felu' cum se exprima, cum te priveste & gesturi. Bafta