| Wololol a întrebat:

Ce "joc" sa fac sa sarut o fata? Gen "inchide ochii" si o sarut. Fara jocuri ca adevar sau provocare. Ceva cand suntem singuri.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Poti sa incerci jocul simturilor. Pune- sa se lege la ochi si incepe cu un fruct, cu un mar cu o para...sa vedem daca si da seama ce e ca apoi la final sa o saruti sa vedem ce zice -Spune-i cao sateapta o surpriza daca accepta acest joc...sigur va accepta e in antura fetelor sunt curioase.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Spune-i direct ca-ti place de ea si sarut-o, asa fac baietii.

| mdaria a răspuns:

Dar daca nu vrea sa o saruti? Nu e mai bine sa incerci fara jocuri ca sa nu te trezesti cu un refuz?

| MetalHead04 a răspuns:

Hmm,inchide ochii, vreau sa-ti dau ceva :3.

| Wololol explică (pentru MetalHead04):

Am dat acelasi exemplu. Vreau ceva mai original si fara sa isi dea seama decat cand o "lovesc". Dar mersi oricum :3

| loverboy111 a răspuns:

Ma chestia e ca sunt reactii si reacti la saruturile astea. Unele iti ard o palma, altele te imjure, altele te lovesc la bijuterii. Cel mai bine e fara jocuri. Mai bine ii faci un cadou gen de ziua cuiva si in loc sa o pupi pe obraj o saruti. In primul rand cadoul o sa ii dea o stare buna... scad sansele la lovituri sub centura

| AlexFR a răspuns:

Inchide ochii, am o surpriza pentru tine... Si sarut-o!

| AlexFR a răspuns:

O tii de maini, ii soui sa inchida ochii pentru ca vrei sa-i dai ceva, si o saruti! Funda?