| GulDan a întrebat:

Ce le excita pe femei la barbati? In metrou,tramvai, scolii/licee...etc. daca fetele vad un baiat frumos care ar fi cazu sa fie excitate?

8 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Iti spune eu ce le excita. Mercedesul la scara si portofelul cu bani laughing

| SERIALS a răspuns (pentru Alcyon):

Ha-ha-ha raspunsul tau e 100% corect)

| ywar a răspuns (pentru Alcyon):

Doamne, te ador pentru acest raspuns! Ai un vot MAREEEE! de la mine pentru tine cu dor mult happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alcyon):

Prea tare.

| Danysan a răspuns:

Orice fata se excita daca vede un baiat care ai place logic.E vorba de prima lege si anume atractia.Cum e si la barbati.Cand li se scoala fara sa vrea si nu prea au ce face.Pot spune ca fetele si baietii se includ la acest punct. Oamenii maturi care vin de la munca numai de excitare nu au chef ei si de buci goale sa vada in Metrou.Ai grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am intalnit o singura fata care mi-a povestit dupa ce ne-am "combinat" ca a excitata cand m-a vazut. Asta pentru ca eram imbracat foarte elegant, paream genul de barbat pe care ea il cauta de foarte mult timp si i-am placut mult.

Asa cum femeile sunt diferite, cred ca ti se poate intampla si tie asta, dar nu exista un tipar anume. Stii cum tu ai un tipar de fata/femeie in mintea ta?

Asa si ele au tipare cu barbatii ideali. Iar atunci cand dau de unul care e exact asa ca in visele lor, se indragostesc imediat. Daca mai stii sa vorbesti cu ea o dai gata si o impresionezi! Depinde si cum o saruti prima oara, si cum ii vorbesti, ce atitudine ai, etc.

Cred ca este posibil sa se intample. Asa cum si noi, barbatii mai avem momentele noastre.

O zi placuta!

| lex79 a răspuns:

Fetele nu se excita cu una cu doua...

| PaolaS a răspuns:

La prima vedere fetele nu sunt excitate big grin ci poate doar sa le placa.winking pai pentru asta este nevoie ca el sa fie ingrijit, imbracat cu gust (nu e necesar la 4 ace sau in ultimele tendinte dar nici ca pe vremea lui bunicul). Multi zic ca fetelor le plac baietii posomoriti si inacriti dar eu cel putin sunt atrasa de un zimbet sarmant)). Cam asta e la prima vederewinking