| LucianR a întrebat:

La barbati cand sunt excitati penisul se erecta.La femei ce se intampla cand sunt excitate?

9 răspunsuri:
| Joker1958 a răspuns:

Cum au mai spus li se intaresc sfarcurile si mai e ceva greu mai greu de observat: ***. La fel ca la baieti cand se mareste penisul asa e si la femei li se mareste ***. Stiu ca pare ciudat si mare parte nu o sa creada dar da'ti un search pe googlewinking

| MasterYoda a răspuns:

Le lucesc ochii

| SilentStriker a răspuns:

Vaginul se lubrifiaza, clitorisul este si el un organ erectil la fel ca si penisul, deci isi mareste volumul.happy

| Cosmotel a răspuns:

Se umezesc..devin mai primitoare laughing)

| SakonSIUkon a răspuns:

Se spune ca se indragostesc laughing)

| octha a răspuns:

Te referi cand faci sex? sau cand le saruti?

| LucianR explică (pentru octha):

Pai ma refer la organul genital al femeilor.

| octha a răspuns:

Atunci cand o fata se excita asa se zice, ii se maresc gurguii(sfarcurile)putin mai mult decat de obicei.pacat ca fetele au cam toate zoinele acoperite ca nu-ti poti da seama carei trb..ca dca ar fi fost ca pe timpu lu adam si eva sai umbli gol toate intrebarile astea n-ar mai fi existat ptca stiam carei trebuie...laughing

| Biancutza1Sexy a răspuns:

Se urca pe tine si isi fac de cap, ce sa se intamplebig grin