| prezent a întrebat:

Ce lungime are penisul vostru?(doar in cazul baietilor)
Va rog sa fiti seriosi, cred ca ar fi interesant pentru toti (baieti si fete ) sa gasim un loc unde toti isi trec dimensiunea si raman anonimi mai mult sa mai putin!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mai bine RETINE: fara tandrete, know-how si tehnica, degeaba dotarea! Intreba fetele si femeile si ai sa te convingi!

14 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce lungime are penisul vostru?(doar in cazul baietilor)->GENIAL!
Personal, nu gasesc nimic interesant in a-ti etala marimea puţei[logic, cu cativa centimetri in plus, sa moara toti de ciuda] pe un site de socializare, sincer.

| Klepto a răspuns:

Varsta 30
Lunginea cat varsta
laughing

| RoxannaST a răspuns:

"Ce lungime are penisul vostru?(doar in cazul baietilor)"... personal nu cunosc nicio fata care sa aiba penis.

| MsdfdsSeArde a răspuns:

16-17 cm (am 14 ani) dar... e ceva putin ciudat
oricum...

| SEXobeat a răspuns:

Ce lungime are penisul vostru?(doar in cazul baietilor)

Doar nu o sa fim fete cu penis rolling on the floor

| Abcfunny a răspuns:

Wow, baiatu' asta v-a dat la toti stupid, probabil ca penisul lui in stare erecta are 10 cm

Stai linistit dragule, unele fete se multumesc si cu putin

Astept stupid :*

| WhiteProud95 a răspuns:

Cam 19 la 15ani jumate :d mama natura a fost generoasa cu mine happy

| StillHuman a răspuns:

Intrebare: De ce ar fi interesate fetele? Utiliatorii raman anonimi.
Raspuns: Banuiesc ca va lace sa va laudati cu barbatia. Ai cumva un complex legat de penisul tau sau ce?

| StillHuman a răspuns:

@MilzTPU : de la mine ai un amuzant. Haha mai Cornelbush.

| bCtz123 a răspuns:

18-19cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varsta mea:14 ani
Lungimea penisului: 16 cm(in stare de erectie)

| Cosmin99_8616 a răspuns:

Varsta 12 ani 8 flasca 13 erectie!

| maestro_8796 a răspuns:

Lol da ce te intereseaza. Da oricum am 14 ani si e cam de ""16cm.""Toate fetele sa apeleze la minelaughing

| prezent explică:

Punati-va si varsta!