| 3my098 a întrebat:

Ce le place fetelor la baieti ?

Dar baietilor la fete ?

si

In cazul vostru (Daca sunteti fata) ce va place la un baiat
(Dar daca sunteti baiat) ce va place la o fata ?

Răspuns Câştigător
| Ram0 a răspuns:

Pai in primul rand mi-a placut la un baiat sa fie el asa cu este mereu nu in fata mea sa se schimne sau sa fie alta persoana.Sa fie sincer,devotat, loial, sa nu ma minta si sa aiba incredere in mine. Odata ce te indragostesti de cineva nu ai cum sa mai dai inapoi greu uiti acea persoana si odata ce te atrage, o face el cu ceva ce are el mai deosebit decat ceilalti.Fiecare e original in felul lui si te face sa ai o parere despre elhappy

1 răspuns:
| Crazyycoffedrop a răspuns:

Felul in care arata si felul in care se comporta cu tinewinking