| patric a întrebat:

Ce medicament exista pentru ejaculare precoce? stiu ca ar trebui sa consult un medic dar as vrea sa imi raspunda cineva care e dispus sa imi dea niste sugestii! multumesc mult!

8 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

E adevarat ca pentru aceasta problema ar trebui sa consulti un medic, care sa iti prescrie un tratament personalizat. Poti sa citesti aici ce recomanda un specialist in astfel de cazuri: http://www.armonianaturii.ro/vezi-raspunsurile.html*-doctors_answers? searchQA=cimbrisor&x=1&y=1
Exista si tratamente naturiste care ar putea sa te ajute. Despre virtutile unor astfel de plante poti citi aici: http://www.medicas.ro/tratamente-naturiste/ejaculare-precoce/

| byancutza a răspuns:

Noi putem sa-ti spunem dar daca vor avea urmari? cel mai bine este sa te duci la un doctor pentru ca multe persoane iau fel si fel de pastile fara sa consulte medicul iar dupa aia au urmari si regreta ca nu au fost la doctor deci daca nu vrei sa patesti ceva si dupa aia sa regreti ar fi bine sa te duci la doctor si sa ceri sfatul

| Gabbitzu a răspuns:

Cel mai bun medicament este,, mintea ta " daca inveti sa te controlezi nu iti mai faci probleme... BAFTA

| gabriela_7862 a răspuns:

Dragul meu, intr-adevar cel mai bun raspuns l-ai primi de la un specialist, dar eu te sfatuiesc in primul rand sa te inarmezi cu foarte multa rabdare. iar daca ai o prietena, ar trebui sa vb cu ea, sa vezi daca e dispusa sa te ajute sa treci peste asta, pentru ca ti-am zis, ai nevoie de multa rabdare si intelegere.multa sanatate si ai grija de tine!

| Luis2u4u a răspuns:

Incearca niste tehnici gratuite: http://tehnici-potenta.uv.ro/ejaculare_precoce.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.ultracontrol.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cele mai bune sfaturi, îndrumări şi medicaţie numai de la un medic specialist ai să primeşti.
Multă sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Khhhjhhg