| Luci88 a întrebat:

Ziceti si mie u n medicament pentru Ejaculare precoce! pentru prsad stiti vreun medicamnt ceva spray? fundita:*

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Andreea? >ejaculare precoce? hm... un shot de tequila sau daca nu 2 beri sau alcol ce ai la indemana cu MASURA!

4 răspunsuri:
| baiatulxboyx a răspuns:

Ai putea sa-i oferi un oral sau sa se masturbeze el inainte, iar dupaceea sa treceti la treaba, asa ar rezista mai mult. Sau ati putea sa beti inainte ceva ( alcool ).

| anonymus a răspuns:

Manuta

| Ionut_2962 a răspuns:

Mai bine mergeti la un medic si el o sa va prescrie un medicament bun asta e sfatul meu sau inearca cu spray-ul ala de care tot zici tu vedeti voi daca nu mergeti la medic.
:*:X

| Luis2u4u a răspuns:

Mai bine incearca niste tehnici pentru controlul ejacularii precoce...le gasesti gratis aici: http://tehnici-potenta.uv.ro/ejaculare_precoce.html