| ImAgirl a întrebat:

Ce metode folosesc baietii pentru a cucerii fetele? cum le abordeaza cand vor sa inceapa o relatie? cum ne putem da seama noi fetele cand un baiat doar glumeste si cand este ceva serios? voi cum ati procedat? (curiozitate ) dau funda bineinteles!
haideti ma! mai multe pareri, daca o sa primesc cate un rasp de fiecare data cand o sa postez intrebarea nu ajung nicaieri laughing)

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Buna.Pai daca unui baiat ii place de o fata va incerca pe tot posibilul sa o impresioneze cu ceva, ce depinde de fiecare baiat in parte.De obicei le ia asa cu vorbe mai blande, mai pe la o poveste mai rad cate una, apoi o invita la o iesire prin oras, parc, etc. Dupa care poate se ajunge si la o cina, un suc, pizza.Cum prefera fiecare.Cand vor sa inceapa o relatie vor incerca pe tot posibilul sa ii fure inima fetei respective, cu cadouri,., etc.De obicei unii baieti mai iau si in gluma treaba asta.Acuma depinde.Ca sa inceapa o fata o relatie cu un baiat atat el cat si ea trebuie sa se cunoasca cat de cat despre fiecare.In general unii baieti sunt seriosi cand vine vb de o relatie.Cat despre unii...No comment.
O zi buna.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Love esti sigur ca nu i da o palma fata?> am avut fara umflata 2 luni

| Seniorithabebi a răspuns:

Pai, baieti de obicei stii cum sunt ei chatterbox dau cu palma la cur. daca nu iti place baiatul nu il bagi in seama cand iti da cu palma, daca ti se pare dragut dai o palma sau aleargalhee hee asta le place la baietihee hee inainte sa inceapa o relatie ei incearca ca fetele sa vada daca ii placi cat de cat si sta pe langa alte fete. daca un baiat te place se vede dupa ochi laughing cand se uita cu ochi marunti si atent la tine, inseamna ca te plac, daca nu se uit normalhee hee

| ImAgirl explică:

Normal ca-i dau o palma laughing